Dedykowana wizytówka

Zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki google, z odrębnym adresem URL, meta tagami: tytułem oraz opisem, również w wersji mobilnej. Zawiera wszystko co powinna mieć strona internetowa: zdjęcie/logo, zakres świadczonych usług, godziny przyjęć, dane teleadresowe, galerię zdjęć, dodatkowo ż mapką oraz rejestracja online – kalendarz wizyt.

zajawka1

Rejestracja online

Wizytówka dodatkowo może być wzbogacona o panel rejestracji online – kalendarz wizyt dla pacjentów. Rejestracja on-line czynna 7 dni w tygodniu i 24h na dobę. Ty również masz dostęp do swojego kalendarza wizyt z każdego miejsca, wystarczy dostęp do internetu oraz smartfon, tablet lub komputer. Możesz np. samodzielnie zarejestrować pacjenta w gabinecie na następną wizytę. Jeśli w swoim gabinecie masz wiele rodzajów wizyt, każdy rodzaj wizyty można zdefiniować czasowo pomoże to efektywnie zarządzać przyjęciem pacjentów. Wizyty potwierdzane są mailem, pacjent otrzymuje przypomnienie SMS-em. Przycisk/widget umawiania wizyt dodatkowo możesz umieścić na swojej stronie, facebooku.

Rejestracja telefoniczna

Część pacjentów i tak wybierze w naturalny sposób rejestrację telefoniczną Jeśli masz mało czasu, pracujesz w innych placówkach i nie masz możliwości odbierania telefonów i umawiania pacjentów, nasza rejestratorka pracuje od poniedziałku do piątku 9.00-17.00, odbierze telefony od Twoich pacjentów, umówi i zapisze w Twoim kalendarzu wizyt. Możesz na bieżąco sprawdzać swój kalendarz wizyt. Teraz żaden Twój pacjent nie będzie czekał na rejestrację.

Cennik

Chcesz zamieścić podstawowy wpis?
Wypełnij formularz

Imię i nazwisko/Nazwa*

Specjalizacja

Usługi

Godziny przyjęć

Ulica

Kod i miejscowość

Adres email*

Telefon

Wiadomość*

Załącz zdjęcie


* wymagane pola