Mikrostomart

Stomatologia

Gabinet stomatologiczny Mikrostomart

Mikrostomart to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który wychodzi naprzeciw najwyższym oczekiwaniom pacjentów. W trosce o Państwa zdrowy i piękny uśmiech nasz lekarz dentysta i personel pomocniczy oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach.

Strona internetowa: http://mikrostomart.pl/

Wizyta u stomatologa to bardzo ważny element dbania o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Nasz gabinet stomatologiczny jest miejscem, z którego każdy wychodzi z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy gabinetem, gdzie pracują wykwalifikowani pracownicy. Wykonujemy wszelkie zabiegi począwszy od zwykłej kontroli i leczenia zębów, skończywszy na zakładaniu licówek, wstawianiu implantów oraz wielu innych zabiegach. W naszym mieście najlepszy stomatolog w Opolu znajduje się właśnie u nas. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie co podnosi jakość wykonywanych usług. Oprócz zwykłych wizyt pacjentów zapewniamy również wsparcie dla osób, które mają niemiłe wspomnienia po wizytach u innych stomatologów bowiem naszym zdaniem dentysta to człowiek, który oprócz wykonywania swojego zawodu powinien także okazać trochę emocji i sympatii dla swoich pacjentów.

Oferujemy zakładanie licówek osobom, które chcą trwale zmienić wygląd swoich zębów. Licówki mocujemy do przedniej powierzchni zębów z zastosowaniem cementów kompozytowych. Dzięki temu u pacjenta uzyskuje się efekt naturalnego wyglądu zęba już po jednej wizycie.

Licówki porcelanowe
Nasz gabinet stomatologiczny oferuje licówki porcelanowe, które stosuje się w celu długotrwałej poprawy wyglądu zębów. Dają one najlepszy efekt ze wszystkich rodzajów licówek i pozwalają ukryć niedoskonałości i przebarwienia na zębach. Po ich założeniu niewidoczne są też pęknięcia i ukruszenia.
Licówki porcelanowe są niemal nierozpoznawalne, ponieważ w naturalny sposób odbijają światło, dzięki czemu trudno odróżnić je od prawdziwych zębów. Charakteryzuje je również wysoka odporność na przebarwienia i działanie bakterii, przez co efekt białego uśmiechu utrzymuje się przez wiele lat.

Adres:

ul. Zwycięstwa 65, 45-854 Opole

Rejestracja:

570 270 470